powrót do o usługach

Bezobsługowe systemy parkingowe bez biletów, bez kart dostępowych i bez problemów!

Poznaj bezobsługowy system parkingowy, z którego bez problemu skorzysta samodzielnie każdy kierowca.

Nie dokładaj do parkingu

Z roku na rok rosną koszty zatrudnienia, a jednocześnie proces obsługi kierowców przez personel trwa dość długo, jest podatny na błędy i powoduje blokowanie płynności ruchu na parkingu. Z roku na rok rosną koszty zatrudnienia, a jednocześnie proces obsługi kierowców przez personel trwa dość długo, jest podatny na błędy i powoduje blokowanie płynności ruchu na parkingu. Odpowiedzią na te wyzwania są bezobsługowe systemy parkingowe.

Pomożemy Ci ograniczyć lub zrezygnować z zatrudnienia osób obsługujących parking i dostarczymy rozwiązanie, które wymaga od kierowców tylko minimum wysiłku. Zajmiemy się obsługą parkingu, a Ty zajmiesz się w tym czasie planowaniem, co zrobić z zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Idealnie płynny ruch na Twoim parkingu

Wjazd i wyjazd z parkingu z wdrożonym bezobsługowym systemem parkingowym Parkanizer odbywają się bez zatrzymania, dzięki czemu w tych miejscach nie tworzą się korki, tak charakterystyczne dla wielu tradycyjnych parkingów.

Wszystko jest możliwe dzięki automatycznemu odczytowi tablicy rejestracyjnej każdego z pojazdów przez kamery (technologia LPR), które przesyłają informację o czasie wjazdu do systemu, a ten z wykorzystaniem informacji z kamery przy wyjeździe automatycznie otwiera szlaban przed osobami, które rozliczyły się za parking.

Parkowanie rotacyjne bez biletów

Opłacanie postoju na podstawie biletu parkingowego to standard w branży. Ale czy optymalny? My proponujemy bezobsługowe systemy parkingowe, które korzystają z najnowocześniejszych technologii – inteligentnych kamer, które rejestrują wjazd na parking i eliminują potrzebę wydruku biletu parkingowego.

Parkomat we własnej kieszeni

Badania mówią o tym, że już ponad 75% Polaków korzysta ze smartfona – to Twoi potencjalni zadowoleni klienci. Kierowca płaci w aplikacji mobilnej na swoim smartfonie lub opłata jest pobierana automatycznie przy wyjeździe z karty płatniczej podpiętej w systemie Parkanizer do jego konta.

Parkowanie bez biletów jest szybkie, wygodne i nie wymaga korzystania z parkomatu. Przekonało się do niego już ponad 100 000 kierowców!

Zamiast parkomatu - dla tradycjonalistów

Co z pozostałymi 25% kierowców? W razie potrzeby mamy dla nich rozwiązania wspierające –prosty w obsłudze terminal płatniczy zlokalizowany na parkingu.

Terminale oferowane w ramach naszych bezobsługowych systemów parkingowych umożliwiają płacenie kartą, nie wymagają kosztownego procesu obsługi gotówki, a dodatkowo są także odporne na skrajne warunki pogodowe (testowane w Norwegii!).

Abonamenty? E-abonamenty!

Ułatwimy opłacenie miejsca postojowego także Twoim klientom abonamentowym, dzięki dystrybucji miejsc postojowych przez internet. Zamiast pisać maile, przychodzić do Twojego biura, płacić gotówką na parkingu czy w recepcji, dokonają zakupu abonamentu na smartfonie, tablecie czy komputerze. I od razu otrzymają wygenerowaną automatycznie fakturę VAT.

Zoptymalizowaliśmy proces zakupu abonamentu do zaledwie kilku kliknięć – aż 88% kierowców, którzy dotychczas z niego skorzystali, poleciłoby go bliskim znajomym!

Wspieraj lojalność klientów

Parkanizer to także mechanizm przypominania kierowcom o zakupie abonamentu na kolejny miesiąc, kiedy zbliża się odpowiedni moment.

Dzięki przyjaznemu e-mailowi, który przychodzi w samą porę, mają poczucie, że o nich dbasz, nie zapominają się tym zająć, a Ty zyskujesz ich lojalność i ciągłość korzystania z parkingu.

Pełna kontrola i statystyki

Wraz z Parkanizerem dajemy Ci nie tylko gwarancję nowoczesnego i efektywnego parkingu, ale też pełny obraz tego, co się na nim dzieje i wsparcie ekspertów w planowaniu, jak jeszcze lepiej go wykorzystać i zmaksymalizować zyski!

Z panelu analitycznego dla zarządców i właścicieli parkingów dowiesz się, kiedy i kto korzysta z parkingu, kiedy najwięcej miejsc postojowych pozostaje wolnych, a także ile Twój parking zarabia na siebie w każdej godzinie. Zarządzanie parkingiem jeszcze nigdy nie było tak przejrzyste i proste.

Niezbędny sprzęt i oprogramowanie już w 1 miesiąc

Bezobsługowe systemy parkingowe Parkanizer sprawdzą się na parkingach o różnej wielkości - od kilkudziesięciu, kilkuset do nawet kilku tysięcy miejsc.

Dzięki gotowym elastycznym modułom oprogramowania oraz doświadczeniu z urządzeniami, które montuje nasz sprawdzony partner, możemy rozpocząć obsługę Twojego parkingu nawet w ciągu 30 dni!

 • centra handlowe w zatłoczonych dzielnicach
 • prywatne i publiczne parkingi płatne
 • biurowce i centra biznesowe
 • hotele
 • lotniska, dworce i porty
 • centra rozrywki, wesołe miasteczka
 • szpitale, centra medyczne i przychodnie
 • obiekty sportowe, stadiony, baseny i aquaparki
 • obiekty użyteczności publicznej: urzędy, uczelnie, centra technologiczne, teatry, opery, sale koncertowe
 • centra targowe i ekspozycyjne
 • parkingi park and ride

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com