powrót do o usługach

Czy wiesz, jakie jest realne wykorzystanie Twojego parkingu?

Dowiedz się tego i wiele więcej, dzięki usłudze analitycznej Parkanizera i poznaj rekomendacje ekspertów

Consulting parkingowy i badania parkowania

Czy na pewno znasz swój parking?

Nasze badania parkowania wskazują, że nawet na najbardziej rozchwytywanych parkingach w godzinach szczytu do 34% miejsc pozostaje pustych. Zaskakujące? Też tak uważamy. Dlatego jesteśmy przekonani, że zamiast ufać intuicji, warto zaufać obiektywnym danym zbieranym dzięki Parkanizerowi i lepiej poznać niewykorzystany potencjał Twojego parkingu.

Zbieraj dane automatycznie

Oczywiście możesz liczyć i analizować zajętość miejsc samodzielnie lub spróbować zlecić badania parkowania pracownikowi parkingu. Taki proces jest jednak żmudny, czasochłonny i podatny na błędy, a uzyskane wyniki będą zawsze tylko pewnym oszacowaniem.

Parkanizer zapewnia Ci wypróbowane urządzenia (kamery, pętle magnetyczne, czujniki parkingowe, etc.) lub integrację z istniejącą infrastrukturą oraz system analityczny, który pozwala rejestrować stan Twojego parkingu minuta po minucie. Automatycznie i z bardzo wysoką dokładnością.

Podejmuj naukowo uzasadnione decyzje

Informacja daje wielką władzę, zwłaszcza taka, do której masz stały i wygodny dostęp online, kiedy tylko chcesz!

Z naszym systemem analizy parkingowej dowiesz się, w jaki sposób jest wykorzystywany Twój parking i poznasz charakteryzujące go trendy. Dzięki wsparciu naszych ekspertów w interpretacji danych, a także konkretnym rekomendacjom, zobaczysz niedostrzegalne dotąd szanse i zmaksymalizujesz zyski!

Wykorzystaj każdą szansę i mierz swój sukces

Nasz zespół ma na koncie 5 lat pracy ze zróżnicowanymi parkingami, badania parowania nad bieżącym wykorzystaniem miejsc postojowych, ale też nad prognozami wykorzystania parkingów i bardzo dobrą znajomość oczekiwań i przyzwyczajeń kierowców

Pomożemy Ci zauważyć okazje, które mogą Ci umykać, a także umiejętnie je wykorzystywać. Dzięki stałej analizie parkingowej Parkanizera z miesiąca na miesiąc będziesz w stanie śledzić realne efekty wybranych rozwiązań, dostosowywać je do nowych okoliczności i mierzyć swój sukces.

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com