powrót do o usługach

Obsługa nawet do 50 000 wjazdów i wyjazdów dziennie

Sprawnie obsługuj ruch na zarządzanym przez Ciebie terenie i dbaj o najwyższe bezpieczeństwo

Kontrola dostępu i kontrola wjazdu - nie tylko dla parkingów

Kontrola nad tym, kto może wjechać na Twój teren oraz bezpieczeństwo są kluczowe, bez względu na to, czy jesteś właścicielem lub zarządcą ogólnodostępnego parkingu płatnego, czy odpowiadasz za dostęp do parkingów dedykowanych dla pracowników centrów biznesowych, biurowców, budynków komercyjnych lub użyteczności publicznej, albo dla mieszkańców prestiżowych nieruchomości.

Parkanizer dostarcza rozwiązania techniczne do elektronicznej kontroli dostępu i kontroli wjazdu, które sprawdzą się nie tylko w tych miejscach, ale też w centrach logistycznych, na parkingach buforowych, na terenie portów i lotnisk – wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba sprawnego zarządzania ruchem lub w grę wchodzą wartościowe transporty.

Płynność ruchu i szybka obsługa

Niby każdy wie, że czas to pieniądz. Czy zwracasz jednak uwagę, że jeśli obsługa wjazdu i wyjazdu jednego auta na Twój teren zajmuje nawet kilka minut, mogą tworzyć się kolejki oraz – jeśli działasz w logistyce - przestoje w przeładunku, a Ty z każdą sekundą tracisz zyski?

Wykorzystując technologię rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR), lub alternatywnie technologię rozpoznawania radiowego (RFID) lub Bluetooth, system kontroli wjazdu Parkanizer pozwala zautomatyzować w całości lub częściowo wjazd i wyjazd z parkingu lub strefy, otwierając szlaban natychmiast dla uprawnionych pojazdów.

Umożliwiamy Ci przyznawanie stałego dostępu uprawnionym pojazdom, powiadamianie o pojawieniu się zdefiniowanych pojazdów, a także odmowę dostępu na podstawie zdefiniowanych przez Ciebie i łatwych do zmiany kryteriów.

Bezobsługowa kontrola dostępu / kontrola wjazdu sprawia, że oszczędzając minuty na pojedynczych pojazdach, w ciągu tygodnia możesz odzyskiwać całe godziny i zwiększyć zyski!

Pełna wiedza o zdarzeniach i bezpieczeństwo

Kluczową zaletą wdrożenia systemu automatycznej kontroli dostępu / kontroli wjazdu Parkanizer jest dostęp do pełnej historii wydarzeń na wjeździe i wyjeździe z parkingu wraz ze zdjęciami z kamer oraz możliwość skonfigurowania i łatwej aktualizacji, kto, kiedy i w jaki sposób ma do niego dostęp.

Maszynę trudniej oszukać czy przekonać niż człowieka, a nasz system kontroli wjazdu dodatkowo umożliwia automatyczne powiadamianie o podejrzanych sytuacjach. Dzięki temu trzymasz rękę na pulsie, Twój parking czy teren jest bezpieczny, a jednocześnie wjazd i wyjazd dla uprawnionych kierowców są maksymalnie szybkie i wygodne.

Weryfikacja płatności

Jeśli korzystanie z Twojego parkingu wymaga wniesienia opłaty, sprawdź także nasz bezobsługowe systemy parkingowy, które umożliwiają kierowcom i firmom wygodne bezgotówkowe płacenie za postój w aplikacji w smartfonie, automatycznie przez obciążenie karty podpiętej do konta użytkownika systemu Parkanizer lub w terminalu zlokalizowanym na parkingu lub w budynku, przy którym zlokalizowany jest parking.

Dzięki kontroli dostępu Parkanizer, masz pewność, nie tylko że na parking nie dostaną się nieuprawnione pojazdy, ale także, że z parkingu nie wyjadą auta, za których postój nie została uiszczona opłata parkingowa. Jednocześnie nasze systemy bezobsługowego parkowania pozwalają na automatyczne generowanie faktur dla klientów biznesowych – jest to kolejna rzecz, którą nie musisz się już zajmować, korzystając z Parkanizera.

Mierzenie wydajności

Dzięki panelowi analitycznemu Parkanizera nie tylko wiesz, co dzieje się na bieżąco na Twoim parkingu lub zarządzanym przez Ciebie terenie, ale możesz też śledzić trendy i lepiej planować jego wykorzystanie. W ramach usługi consultingowej nasi eksperci doradzą Ci, jak zmaksymalizować wykorzystanie i zyski z parkingu w ramach usługi consultingu parkingowego i analizy.

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com