powrót do o usługach

Przyciągaj nowoczesnych kierowców i zwiększaj zyski!

Daj im dostęp do aktualnej informacji o wolnych miejscach postojowych w ich telefonie i ułatw wybór Twojego parkingu.

System informacji parkingowej to podstawa

Wszyscy wiemy, jak ważny jest dostęp do właściwej informacji we właściwym momencie.

Kluczem do przyciągnięcia na Twój parking kierowców jest zaproponowanie im wolnego miejsca postojowego dokładnie wtedy, kiedy go szukają i zależy im na czasie. Skorzystaj z systemu informacji parkingowej Parkanizera, by na żywo pokazywać im, że za chwilę znajdą u Ciebie miejsce, gdzie będą mogli swobodnie zostawić swój samochód.

Dzięki zamontowanym na Twoim parkingu urządzeniom jesteśmy w stanie przekazywać informacje o zajętości miejsc postojowych z dokładnością do sekund i niemal bez opóźnienia wyświetlać informacje na ten temat w aplikacji mobilnej Parkanizer na smartfonach z systemem Android i iOS. Teraz kierowcy mają aktualną informację o Twoim parkingu zawsze przy sobie.

Daj poznać Twój parking kierowcom

Wielu kierowców nie decyduje się pojechać na płatny parking, ponieważ obawia się wysokich stawek i nie chce tracić czasu na poznawanie warunków postoju dopiero na miejscu. Zwykle dodatkową przeszkodą jest też to, że nie mają pewności, że akurat w danym momencie tam zaparkują.

Dzięki temu, że zdecydujesz się wdrożyć na Twoim parkingu system informacji parkingowej Parkanizer, informacja o jego istnieniu, lokalizacji i cenach będzie dostępna w naszej aplikacji mobilnej, zawsze kiedy kierowca planuje podróż lub jest już w trasie. Oszczędzając czas, kierowca łatwiej decyduje się na wydatek parkingowy, a Ty zwiększasz obroty ze swojego parkingu.

System informacji parkingowej kierujący także w obrębie parkingu

W zależności od zastosowanej technologii lub urządzeń – czujników przypisanych do każdego miejsca, specjalnych kamer odczytujących zajętość miejsc na większym obszarze lub kamer LPR (rozpoznających numery rejestracyjne) i urządzeń na wjazdach i wyjazdach – istnieje możliwość pokazania w aplikacji nie tylko ogólnej liczby aktualnie wolnych miejsc, ale także dokładnej ich lokalizacji w obrębie parkingu.

Jeśli wybierzesz usługę Parkanizera w takim wariancie, możemy zainstalować na Twoim parkingu tablice świetlne lub zmiennej treści, które pokażą w kluczowych miejscach, w którą stronę należy jechać, żeby zmaksymalizować szanse szybkiego zaparkowania. To zwiększy zadowolenie kierowców i upłynni ruch.

Płynny ruch nie tylko na parkingach płatnych

Bardziej płynny ruch oznacza większą przepustowość i umożliwia lepsze wykorzystanie pojemności parkingu, a zatem także więcej aut, które mogą zaparkować na nim w ciągu doby. W przypadku parkingu płatnego oznacza to szansę na zwiększenie zysku z parkingu, ale jest nie bez znaczenia również na parkingach, na których opłata nie jest pobierana.

Z tego powodu system informacji parkingowej, a także system nawigacji Parkanizera, sprawdzi się na przykład w centrach handlowych, na parkingach przyszpitalnych, przy budynkach użyteczności publicznej, czy centrach sportowych – wszędzie tam, gdzie liczy się zapewnienie dostępu do usług jak największej liczbie kierowców.

Jeśli interesuje Cię system informacji parkingowej / system zajętości miejsc parkingowych dla Twojego parkingu, sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z naszym ekspertem.

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com