EN
powrót do strony głównej

Ruszamy z badaniami parkowania w Polsce

Szukamy wiedzy o skali problemów z parkowaniem, prawdziwych doświadczeń, ale także inspiracji. Zaczynamy od, jak się zdaje, najtrudniejszego parkingowego momentu w ciągu dnia: PRZYJAZDU DO PRACY.

Ile trwa szukanie miejsca postojowego w różnych miastach? Czy dla wszystkich parkowanie przy pracy to wyzwanie? Jakie emocje towarzyszą nam rano za kółkiem? Czy dostęp do dedykowanego miejsca postojowego jest ważny przy wyborze pracodawcy? To tylko część pytań, na które poszukujemy odpowiedzi w ankiecie dla kierowców.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie trwa tylko kilka minut. Można ją wypełnić online pod adresem https://goo.gl/bR79Zk - zbieranie danych jest planowane do końca października 2017.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety zarówno osoby, które codziennie długo szukają miejsca postojowego, jak i te, dla których parkowanie pod pracą nie stanowi żadnego problemu – zależy nam, żeby wyniki dobrze odzwierciedlały faktyczną sytuację parkingową.

Publikacja wyników ankiety planowana jest pod koniec roku – wraz z nią chcemy zainicjować ogólnopolską dyskusję o problemach i potrzebach parkingowych Polaków.

Podziel się linkiem do ankiety i zachęć znajomych do jej wypełnienia na Facebooku: facebook.com/parkanizer/photos

Z góry dziękujemy za pomoc!

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com