powrót do strony głównej

Parkowanie ze sztuczną inteligencją

Nasze systemy parkingowe na Property Forum w Warszawie - prezentacja najnowocześniejszych rozwiązań parkingowych dla budynków biurowych

Ta ciesząca się renomą impreza z branży nieruchomości komercyjnych odbyła się 25-26 września w warszawskim hotelu Sheraton. Podobnie jak w poprzednich latach zgromadziła najważniejszych inwestorów, deweloperów, najemców, polityków, samorządowców i finansistów, którzy decydują o kształcie centrów biurowych, technologiach które są w nich stosowane, a zatem także o trendach jakie będą mieć największy wpływ na warunki i sposób pracy w największych polskich miastach.

Parking w biurowcu to standard, parking ze sztuczną inteligencją to przewaga

Wychodząc z tego założenia proponujemy właścicielom i facility managerom budynków biurowych i centrów biznesowych rozwiązanie, które pozwala wykorzystać ich parking z maksymalną efektywnością i dostarczać usługę klasy premium.

System Parkanizer pozwala zbierać dane o zachowaniu kierowców i faktycznym wykorzystaniu parkingu, a także – łącząc je z szerszymi danymi o parkowaniu - uczy się je interpretować i pozwala przewidywać przyszłą dostępność miejsc postojowych. Dzięki temu do parkingu w biurowcu może mieć dostęp nawet 30% więcej kierowców. W czasach, gdy tak trudno o miejsce postojowe w zatłoczonych dzielnicach miast, jest to przewaga nie do przecenienia.

Dwa dni ożywionych dyskusji

Nowoczesne rozwiązanie parkingowe oparte na sztucznej inteligencji wpisało się doskonale w poruszane podczas wielu sesji wątki wykorzystania najnowocześniejszych technologii w budynkach biurowych i komercyjnych. Prezentacja Macieja Lukasa w ramach Showroomu Propertydesign.pl pokazała w jakich sposób Parkanizer wpisuje się w trend PropTech oraz inteligentnych budynków i pozwala się wyróżnić nieruchomościom z ambicjami.

Zapraszamy do lektury wywiadu z Maćkiem Lukasem, Kierownikiem Produktu Parkanizer, o możliwościach wyróżnienia się na rynku powierzchni biurowych za pomocą najnowocześniejszych technologii w serwisie PropertyNews.pl

O parkowaniu, ale i inteligentnych budynkach i przyszłościu biur można było porozmawiać też z naszym zespołem, odwiedzając stoisko Parkanizera podczas obu dni Forum. Dziękujemy wszystkim, którzy je odwiedzili, dali się zainspirować, ale także zainspirowali nas!

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com