powrót do strony głównej

Polsko, jak parkujesz?

Kontynuujemy badania parkowania w Polsce. Szukamy prawdziwych doświadczeń, informacji o problemach i inspiracji do zmian. Zaczynamy od kluczowego momentu w ciągu dnia: PRZYJAZDU DO PRACY.

Ile trwa szukanie miejsca postojowego w różnych miastach? Czy parkowanie przy pracy to koszmar czy sielanka? A może to nudny temat, który nie budzi żadnych emocji? Czy dostęp do miejsca postojowego wpływa na wybór pracodawcy? To tylko część pytań w naszej ankiecie dla kierowców.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie trwa tylko kilka minut. Można to zrobić pod adresem https://goo.gl/9QYGb7 do końca grudnia 2017.

Gorąco zapraszamy do udziału w badaniu i podzielenia się opinią zarówno kierowców, dla których znalezienie miejsca postojowego to codzienne wyzwanie, jak i tych, którzy miejsce postojowe przy pracy mają zapewnione. Chcemy poznać różne punkty widzenia!

Raport z wynikami ankiety przedstawimy na początku 2018 roku. Nie tylko wyślemy go do ogólnopolskich i lokalnych mediów, ale także do największych polskich miast, aby zainicjować dyskusję o problemach i potrzebach parkingowych Polaków, a także o możliwych zmianach i innowacjach w tym zakresie. Zrobimy wszystko, żeby głos kierowców został usłyszany!

Podaj link do ankiety dalej i polub nasz fanpage na Facebooku: facebook.com/parkanizer/

Patronat medialny nad badaniami: Korpo Voice

Z góry dziękujemy za wsparcie i Wasze opinie!

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com