powrót do strony głównej

Nagroda Śląska Rzecz 2016 za najlepszą usługę dla Parkanizera

Z przyjemnością informujemy, że inteligentny system parkingowy Parkanizer otrzymał główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Zamek Cieszyn - instytucję poświęconą promowaniu wysokiej jakości designu i edukacji projektowej.

Jury podkreśliło, że usługa oferowana przez Parkanizera jest bardzo wygodna, a aplikacja mobilna dla kierowców jest intuicyjna i łatwa w użyciu. Jak stwierdzono w uzasadnieniu jury: Parkanizer jest przykładem dobrze zaprojektowanej, kompleksowej usługi i modelu biznesowego o dużym potencjale rozwoju.

Cieszymy się z tego, że jury doceniło uwagę poświęcaną przez nas analizie potrzeb różnorodnych użytkowników systemu informacji parkingowej, badaniom użytkowników, a także wysiłek włożony w projektowanie informatycznych usług parkingowych.

System informacji parkingowej Parkanizer działa już w wybranych miejscach w Chorzowie, Katowicach, Piekarach Śląskich, Tarnowskich Górach i Toruniu.

Nagroda Śląska Rzecz to rozpoznawalny znak jakości dla rozwiązań projektowanych w województwie śląskim i opolskim.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach parkingowych dla kierowców na parkanizer.com/kierowcy oraz o rozwiązaniach dla zarządców i właścicieli parkingów na parkanizer.com/zarzadcy-parkingow.

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com