Parkanizer Live obsługuje strefę ograniczonego postoju w Tarnowskich Górach

Wykorzystanie systemu informacji parkingowej przyczyniło się do wzrostu dostępności miejsc parkingowych dla mieszkańców i odwiedzających

Co to jest strefa ograniczonego postoju?

Strefa ograniczonego postoju to przestrzeń w pasie drogowym oznaczona znakiem B39 wraz z definicją długości czasu postoju.

Strefa ograniczonego postoju, podobnie jak strefa płatnego parkowania, przyczynia się do podniesienia wskaźnika rotacji na miejscach postojowych.

Może działać rozdzielnie ze strefą płatnego parkowania i nie wymaga drogiej infrastruktury oraz nakładów na utrzymanie systemów poboru opłat.

Etapy wdrażania strefy ograniczonego postoju

1. Wsparcie

Oferujemy wsparcie consultingowe naszych ekspertów już na etapie planowania strefy ograniczonego postoju.

2. Konsultacje

Prowadzimy konsultacje społeczne oraz dbamy o komunikację z mieszkańcami i ich edukację.

3. Urządzenia pomiarowe

Wyposażamy strefę w odpowiednie urządzenia, dbamy o ich utrzymanie i cały czas pozostajemy w kontakcie z osobami odpowiedzialnymi za strefę.

4. Dostęp do danych

Zapewniamy dostęp do danych parkującym oraz jednostkom i komórkom samorządowym w celu w celu egzekwowania ograniczeń w postoju, a w strefie płatnego parkowania - opłat.

Rozwiązanie sprawdzone w praktyce!

Tyle więcej kierowców korzysta średnio miesięcznie z miejsc postojowych strefy krótkiego parkowania w Tarnowskich Górach

redukcja średniego czasu postoju w strefie z 4 godz. 46 min. do 1 godz. 46 min., czyli o  62%

ponad połowa ankietowanych kierowców deklaruje, że łatwiej im znaleźć miejsce postojowe w centrum miasta dzięki wprowadzeniu strefy ograniczonego postoju

Zobacz jak Parkanizer wspiera rotację parkingową w Tarnowskich Górach

Parkanizer — strefa ograniczonego postoju w Tarnowskich Górach from Marcin Musioł

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak Parkanizer może pomóc Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Marcin Musioł
Business Development Manager

+48 537 500 421 mm@parkanizer.com